1. כללי

         תאריך הביטול/שינוי הקובע יהיה תאריך קבלת המכתב/מייל במשרדי החברה.                                                                                                               במידה ויום קבלת ההודעה הינו יום שבתון בארץ / בחו"ל ייחשב יום הביטול / שינוי מיום העבודה הראשון שלאחריו.

      2. טיסות ומלונות :

     3. כרטיסים לאירועים:

     4. דרכונים

     5. ביטוח

  1. האתר
  1. מוקד חירום טיקיטקה –  שירות 24/7

אנו בטיקיטקה מאמינים שהשירות מעל לכל ולא מסתיים עם סגירת המשרד. טיסות יוצאות בשעות הקטנות של הלילה, צ’ק אין במלונות נעשה גם בסופי שבוע ואירועים נערכים בדרך כלל מחוץ לשעות הפעילות בישראל. לשם כך אנו מפעילים עבורכם את מוקד החירום של טיקיטקה, המאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. תוכלו לפנות אל המוקד בכל מקרה חירום שעשוי להתעורר בזמן השהייה בחו”ל. נציגנו  יענה לכם ויספק שירות על מנת שתוכלו להמשיך את חופשתכם באופן תקין.   

 שירות 24/7 של טיקיטקה 03-6343555 בשעות הפעילות, או 052-3888875 מחוץ לשעות הפעילות. במקרה בו אירע מקרה לא צפוי כלשהו, חובת הלקוח ליצור קשר עם מוקד החירום של טיקיטקה ללא שהות, לפעול על פי הנחיית הנציג ובהתאם להוראותיו על מנת לפתור אותו.

נדגיש כי עצם הפנייה למוקד החירום אינה מזכה בהחזר או בפיצוי וכי לא יינתנו החזרים ו/או פיצויים על מקרים שטופלו בהצלחה על ידי המוקד ו/או על מקרים שלא דווחו למוקד בזמן אמת או דווחו בדיעבד. לקוח שלא פנה למוקד החירום בזמן אמת במקרה של תקלה ו/או תלונה וכיוצ”ב יהיה מנוע מדרישת פיצוי ו/או תביעה במקרה של תקלה כאמור.

חברתנו תעשה מרב המאמצים כי כרטיסי הטיסה, שוברי מלון, רכב וביטוח יישלחו לדואר אלקטרוני שמסרתם בעת ביצוע ההזמנה, עד יום לפני מועד הטיסה המתוכנן. עם קבלתם, יש להדפיסם ולקחת אתכם לחופשה .

אבטחת רכישה ואחריות מלאה על כל המוצרים הנרכשים באתר לרבות כרטיסים לאירוע.