שאלות ותשובות

כמה מידע שימושי אתה יכול לקבל על ידי קריאת שאלות נפוצות בסעיף שלנו.
טיקיטקה הינה ספק שירותי תיירות עולמי טיקיטקה מתמחה בחבילות וכרטיסים לספורט והופעות בחו"ל.  אנו מספקים כרטיסים וחבילות להופעות ואירועי מוזיקה וספורט בכלל כדורגל, כדורסל, משחקי טניס, מירוצי מכוניות ועוד. 
אנחנו מספקים ללקוחותינו רמת שירות גבוהה שירות אישי ואמין, זמינות 24/7 במחירים הכי תחרותיים שיש.

חבילות ספורט כוללות טיסה ליעד האירוע/משחק, מיסי נמל, סידורי לינה וכרטיסים לאירוע/משחק לפי דרישת הלקוח, ובהתאם לצרכיו. ניתן לרכוש מוצרים נוספים כגון סידורי קרקע ביקור באיצטדיונים וכו'.

כרטיסים אלקטרוניים/מובייל ישלחו אליכם לוואטאפ ו/או למייל סמוך למועד האירוע ועד 24 שעות לפני תחילתו. לעיתים רחוקות במיוחד באירועי שיא יגיעו הכרטיסים ביום האירוע.                            אנו נשלח לכם פרטים מדוייקים על אופן המשלוח בין 24 ל-72 שעות לפני תחילתו.                  במקרים מסויימים הכרטיסים ישלחו למלון או נקודת איסוף שתקבע סמוך למקום האירוע.

רוב הכרטיסים היום הינם כרטיסים אלקטרוניים (ברקוד) בפורמט PDF הנשלחים אליכם בוואטאפ או במייל. עליכם להדפיס את הכרטיס האלקטרוני ולהגיע איתו לאירוע אחרת לא תורשו להיכנס.

כרטיסי מובייל (Wallet) הינם כרטיסים שיורדים, נשמרים ומוצגים בארנק במכשיר הטלפון הנייד (אנדוראיד ואפל) . את הכרטיסים יש להציג מהטלפון הנייד בכניסה לאירוע. הנחיות והורדת הכרטיסים ישלחו ביחד עם הכרטיסים.

השם על הכרטיס שייך לבעליו המקורי/ראשוני והם תקפים לכניסה לאירוע.

במקרה שהמשחק נדחה מכל סיבה שאינה קשורה בחברה לרבות, מזג אויר, החלטת התאחדות מקומית הכרטיסים יהיו תקפים למועד החדש שנקבע
במידה ולא תוכלו להגיע לאירוע במועד החדש אנו נוכל לסייע ולנסות למכור את הכרטיסים שלך באתר, במידה ונצליח למכור תוכלו לקבל החזר כספי בניכוי דמי טיפול. במידה ולא נצליח למכור כרטיסים אלו לא נוכל לבצע החזר כספי.
 
 במקרה שהמשחק בוטל לחלוטין אנו נבקש החזר ממארגני האירוע,לרוב הם ניתנים. שימו לב שאנו כפופים לתנאים של מארגני האירוע ולפיכך נעשה את המיטב להחזר כספי מלא, אך איננו יכולים להבטיח מראש. 
 
 

ביטול כרטיס או חבילה אינו אפשרי. החברה תשמור לעצמה את הזכות לסייע ללקוח שמעוניין לבטל הזמנה לאחר שאושרה, ולפעול להחזר חלק מכספי התמורה לעסקה. הדבר תלוי בנהלי חברות התעופה, בתי המלון, וספקי הכרטיסים.

אנו מאוד ממליצים לבטח את נסיעתכם באמצעות פוליסת ביטוח איכותית, כזו שמכסה הזמנת טיסות, מלון, העברות כרטיסים למשחקים, הופעות, כרטיסי רכבות וכו'. נציין כי חברות ביטוח לא מחזירות כספים במקרה של כוח עליון. דע כי אנו לא סוכני ביטוח, ואין להשתמש במידע זה אלא בגדר המלצה מניסיון בלבד.

לאחר קבלת הכרטיס, באחריות הלקוח לשמור עליו לבל יפגע, יושחט, ייגנב / יאבד וכו'. אין החברה אחראית על אובדן הכרטיס לאחר קבלתו, ולפיכך, אין החזר כספי במקרה שכזה.

שימו לב, שיכפול הכרטיס על ידי מישהו אחר יכול למנוע את כניסתך לאירוע.

ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי / העברה בנקאית / מזומן עד 6,000 ש"ח על פי חוק. 
התשלום יבוצע בש"ח, לפי שער מט"ח נוסעים. 

בעת הזמנתכם, הסליקה באתר אינה מתבצעת באופן אוטומטי, וזאת על מנת לוודא זמינות הכרטיסים מול הספקים טרם החיוב. האשראי יחויב רק עם קבלת אישור ההזמנה.

במידה ותרצו עסקה בתשלומים או העברה יש ליצור איתנו קשר טלפוני או לרשום זאת בהערות בהזמנה באתר ואנו נשתדל לאשר את בקשתכם. בהעברה בנקאית יש לקחת בחשבון שלא יהיה ניתן לאשר מראש את ההזמנה אלה בעת הפירעון בלבד ויש לקחת בחשבון שמחירים וזמינויות יכולים להשתנות.

 

אנו מתחייבים להושבה של זוגות צמודים, אלא אם כן צוין אחרת (כרטיס בודד).

הושבה של שלושה כרטיסים יחד או יותר תהיה אפשרית רק באישור מחלקת הזמנות, 

ייתכן תוספת תשלום במגרשים מסוימים.

הכרטיסים הינם לאוהדי קבוצת הבית בלבד, אלא אם צוין אחרת (יציע הקבוצה האורחת).

הושבה צמודה בחלק מהמגרשים יכולה להיות גם באלכסון או אחד מעל השני או עם מושב באמצע.

 

 

יש לנהוג על פי קודי ההתנהגות של המארגנים.

מקומות הישיבה שלכם יחד עם הקבוצה המארחת, אין לעודד או להגיע בלבוש או צבעים של הקבוצה האורחת.

 

מקדימים להזמין ומרוויחים. ככל שתקדימו להזמין כרטיס ו/או חבילה, תקבלו מחירים תחרותיים יותר, לרבות מחיר טיסות, מלונות, וכרטיסי כניסה למשחקים.

יש לשים לב שיש דרכון בתוקף מינימום חצי שנה מתאריך החזרה. ביצוע הזמנה הוא כרטוס כרטיס הטיסה, אישור הזמנה לבית מלון, והתחייבות לספקי הכרטיסים / ספקי שירותים אחרים הקשורים לעסקה. ביצוע הזמנה יתאפשר לאחר קבלת תשלום וצילומי דרכון.